HAKKIMDA

#ayhancetiner

Ayhan ÇETİNER

Merhaba,

Pazarlama alanında bir çok tecrübem oldu. Çeşitli sektörlerde satış personeli olarak görev aldım. Satışlar üzerine kurgular, yapar uygulamak için harekete geçerdim.

Gelişen teknolojiyi takip ederek yeni kapıların açılması ile Dijital Pazarlama Kanallarını keşfettim. Geleneksel pazarlamadaki tecrübelerim ile Dijital Pazarlamaya yoğunlaştım ve beni daha da çok kendine çekmeye başladı.

Makine Mühendisliği 3.Sınıf öğrencisi iken bu fırsatı derinlemesine keşfettim ve profesyonel olarak hayatıma bu şekilde devam etme kararı aldım. Sektörün önde gelen isimlerinden eğitimler alarak kendimi geliştirmeye başladım. Üniversite hayatıma son verdikten sonra freelancer danışmanlık vermeye başladım. Sonrasında kendi ekibimi kurarak Dijital Dönüşüm Ajansı hayalimi gerçekleştirme fırsatı buldum.

#ileriseviyesosyalmedyaegitimi

Eğitim Vermeye Nasıl Karar Verdim?

 Teorikte her şey çok güzel. Ya sonrası?

0’dan 10K takipçi için challange başlattık ve 28 günde bunu tamamladık. Takipçilerimden gelen istekler doğrultusunda bende teorikte bir eğitim değil tamamen milyon bütçeleri nasıl yöneteceklerini anlatan bir eğitim yapısı oluşturdum.

Temelden İleri Seviyeye taşıyan tamamen mutfağında gerçekleşen yapıyı ve sektörel stratejileri detaylandırdığım ayrıca danışmanlık vermek isteyenler için 28 günde eğitim bedelini nasıl geri kazanacaklarını anlatıyorum.

28 Günde kazanmaya hazır mısın?

#ayhanc. kimdir?

Ayhan C.

  1. 1. Ayhan Çetiner’in favori kişisel asistanı.
  2. 2. Her adımda sizlere eşlik edecek yol arkadaşınız.
  3. 3. Tüm sorularınızı sorabilir ve cevaplarınızı alabilirsiniz.
  4. 4. Önceliği tamamen strateji ve kurgudur. Instagram, Facebook ve Reklamlar üzerine kendini geliştirmiş ve sürekli araştırmaya devam etmektedir. Instagram algoritması, Facebook algoritması ve reklamlar alanında uzmanlaşan Ayhan C. yol haritanızı çizmenizde yardımcı olacaktır.
  5. 5. Çok çalışan, sürekli araştıran, saatlerce mesai yapan ve takipçilerine sürekli güncel bilgileri ulaştırmak için çalışmaktadır.

Bir Bakışta Ayhan ÇETİNER

200+

öğrenci

100+

danışan

1M+

reklam bütçesi

14K+

takipçi